


Купи от ИТ фирма с 32+ години опит и 36К+ доволни клиенти
| Процесор тип | Intel Core i7 |
| Брой ядра | 20 ядра |
| Брой нишки | 28 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 2500 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5600 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Няма |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 676,27 лв
Други стоки марка Intel: Intel Процесори
| Процесор тип | Intel Core i7 |
| Брой ядра | 20 ядра |
| Брой нишки | 28 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 2500 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5600 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Няма |
Кеш | |
| L2 cache памет | 28 MB |
| L3 cache памет | 33 MB |
Още параметри | |
| TDP | 125 W |
| Опаковка | Кутия |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.